سردار آزمون گران‌ترین بازیکن تیم ۴۲ میلیون و ۴۳۰ هزار یوریی روبین‌کازان اخبار فوتبال– ترکمن نیوز- سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی گران‌ترین بازیکن تیم روبین‌کازان در فصل جاری لیگ برتر روسیه است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روزنامه بیزنس آنلاین روسیه، سردار آزمون با ارزش‌گذاری ۹ میلیون یورویی از سوی سایت ترانسفرمارکت گرانقیمت‌ترین بازیکن فصل جاری تیم روبین‌کازان است. دیمیتری پولوز (۵٫۵ میلیون یورو) و فدور کوردیاشوف (۳ میلیون یورو) رده‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. رضا شکاری، دیگر بازیکن ایرانی تیم روبین‌کازان نیز با مبلغ ۳۰۰ هزار یورو در رده بیستم قرار گرفته است.

این روزنامه روسی درباره سردار آزمون نوشت: پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیشنهادهای از سوی چندین باشگاه اروپایی برای خرید سردار آزمون به باشگاه روبین‌کازان رسیده بود. مدیران باشگاه نیز در این برهه تصمیم گرفتند تا با توجه به در پیش‌بودن جام جهانی ۲۰۱۸ سردار آزمون را نفروشند. آنها در این اندیشه بودند که پس از این رقابت‌ها قیمت فروش ملی‌پوش ایرانی افزایش خواهد یافت و درآمد بیشتری نصیب این باشگاه می‌شود.

بر خلاف انتظارها قیمت سردار آزمون همچنان ۹ میلیون یورو است و گران‌قیمت‌ترین بازیکن تیم روبین‌کازان محسوب می‌شود. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قیمت سردار آزمون را افزایش نداد و بدین‌خاطر او هم‌اکنون در حال انجام این کار است. سردار آزمون در فصل جاری لیگ برتر روسیه علاوه بر روبین‌کازان یکی از بهترین بازیکنان این رقابت‌ها محسوب می‌شود. وی ۴ گل به ثمر رسانده و ۴ پاس گل داده است. در آینده‌ای نزدیک قیمت این ملی‌پوش ایرانی افزایش نیز خواهد یافت.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۰

۰۱ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40602

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک