تصمیم جالب کی روش:

سردار آزمون دوباره دعوت می شود اخبار فوتبال– ترکمن نیوز- کارلوس کی روش هیچ گاه خداحافظی سردار از تیم ملی را جدی نگرفت و حتی بعد از جام جهانی در این باره صحبت نکرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در حالی که خیلی ها عنوان می کردند سردار آزمون به دلیل خداحافظی از اردوی تیم ملی باید همانند مهدی رحمتی از اردوی تیم ملی خط بخورد کارلوس کی روش در برنامه ۹۰ گفت مدل خداحافظی سردار آزمون با مهدی رحمتی فرق می کند.

سردار آزمون پیش از اتخاذ این تصمیم با کارلوس کی روش تماس گرفته بود و او را در جریان وضعیت روحی و روانی خود و هچنین تصمیمی که گرفته بود، قرار داد.

با گذشت ماه ها از آخرین مکالمه سردار آزمون و کارلوس کی روش این بازیکن برای بازی با ازبکستان در لیست تازه تیم ملی قرار گرفت اما در تمرینات حضور پیدا نکرد تا کارلوس کی روش نام وی را در جمع ۴ بازیکن خط خورده قرار دهد.

خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی حاکی از این است که سردار آزمون برای اردوی بعدی دوباره از سوی کارلوس کی روش دعوت می شود اما اینبار بر خلاف اردوی بازی با ازبکستان در تمرین تیم ملی حاضر خواهد شد.

شاید با عزم جدی که سردار برای خداحافظی از اردوی تیم ملی نشان داد حضور در تمرینات تیم ملی موجب می شود تا تصمیم قبلی وی مورد انتقاد قرار گیرد اما حضور در اردوی بعدی تیم ملی دست کم این را به اهالی فوتبال و رسانه ثابت خواهد کرد که وی روی حرف خود ایستاده بود اما با اصرار کی روش حاضر به حضور دوباره در اردوی تیم ملی شد.

دعوت دوباره از سردار بی شک از سوی منتقدین کارلوس کی روش یک تصمیم عجیب برشمرده خواهد شد. خداحافظی از اردو تیم ملی به هر بهانه ای باید تاوان داشته باشد که مهدی رحمتی تاوان آن را پس داد و در بهترین سال های دوران بازیگری از بازی در جام ملت ها و دو دوره جام جهانی محروم شد اما این رویه برای سردار وجود نخواهد داشت و از این حیث آزمون باید خدا رو شکر کند.

سردار که به دلیل انتقادات مردم در جریان بازی های جام جهانی از اردوی تیم ملی خداحافظی کرد یقینا در بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی بازهم با این رفتار روبرو خواهد شد چون بازی بد از سوی فوتبالیست و انتقاد مردم همیشه وجود داشته است و مشخص نیست سردار در مواجهه دوباره با این اتفاق چه تصمیمی خواهد گرفت.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: varzesh3.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۳

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34956

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک