آزمون 14 300x198 - سردار آزمون در رادار توجه ناپولی قرار گرفتترکمن نیوز: یک سایت روسی خبر داد که مدیر ورزشی ناپولی علاقه زیادی به بازی مهاجم ایرانی زنیت دارد و خواهان پیوستن او به این تیم است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سایت sport.kg طی گزارشی از علاقه ناپولی برای به خدمت گرفتن سردار آزمون خبر داده است.

در این خبر که ساعاتی پیش منتشرشده، آمده است:

یک فوتبالیست ایرانی باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ که ریشه ترکمن دارد، سردار آزمون، موردتوجه باشگاه ناپولی ایتالیا قرارگرفته است. این در حالی است که پیش‌ازاین نشریه کوریره دلو اسپرت نیز از علاقه‌مندی ناپولی و همچنین لاتزیو به این مهاجم مستعد ایرانی خبر داده بودند.

01484503 238x300 - سردار آزمون در رادار توجه ناپولی قرار گرفت

طبق اطلاعات، شنیده‌ها حاکی است که کریستیانو دژانتولی، مدیر ورزشی ناپولی، تحت تأثیر بازی سردار آزمون ۲۵ ساله قرارگرفته است و به همین خاطر باشگاه زنیت را در جریان این موضوع قرار داده است و ازاین‌رو پیش‌بینی می‌شود مذاکرات مربوط به انتقال آزمون ممکن است در آینده نزدیک آغاز شود.
در ادامه این گزارش با اشاره به کارنامه سردار در تیم ملی و فوتبال روسیه نوشته‌شده است:

مهاجم ملی‌پوش ایرانی از زمستان سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی می‌کند. او پیش‌ازاین نیز برای تیم‌های روستوف و روبین بازی می‌کرد. او در این فصل، درمجموع ۲۷ بار برای زنیت به میدان رفته است و در همین مدت ۱۱ گل زده و ۶ پاس گل را به نام خودش ثبت کرده است. او به همراه زنیت سنت پترزبورگ در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر روسیه شد. ارزش انتقال فعلی سردار ۱۸ میلیون یورو است و او تا سال ۲۰۲۲ با زنیت همچنان قرارداد دارد.

سردار آزمون ۵۰ بازی برای تیم ملی ایران به میدان رفته و ۳۲ گل به ثمر رسانده است و از این حیث او پنجمین گلزن تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌آید.
سردار آزمون همچنین عضو افتخاری انجمن بشردوستانه Mekan از ترکمن‌های جهان و انجمن فرهنگ ترکمنستان در سن‌پترزبورگ است.

منبع: ورزش سه

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۶

۲۰ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

71153

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک