سردار آزمون تماشای فوتبال را به گردش در شهر ترجیح داد/ خانواده‌ای برای حمایت از ترکمن‌ها اخبار فوتبال– ترکمن نیوز- سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان نظاره‌گر دیدار تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در حالی که بازیکنان تیم ملی روز گذشته (یکشنبه) پس از رسیدن به دبی در اختیار خودشان قرار داشتند و کارلوس کی‌روش به آنها مرخصی داده بود، سردار آزمون انتخاب جالبی برای استفاده از این مرخصی داشت.

مهاجم سه گله تیم ملی فوتبال کشورمان در هفدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا، در حالی که بیشتر همبازیانش راهی مراکز خرید و تفریحی شدند یا به رستوران‌های شهر دبی رفتند، به ورزشگاه راشد رفت تا به تماشای مسابقه فوتبال بپردازد.

آزمون که از ترکمن‌های ایران است به همراه خانواده خود در ورزشگاه راشد نظاره‌گر دیدار ازبکستان و ترکمنستان شد.

سردار آزمون به همراه پدر و مادرش در ورزشگاه حضور داشتند تا به عنوان خانواده‌ای ترکمن و نماینده ترکمن‌های ایران از تیم ملی ترکمنستان حمایت کنند، هر چند تیم ترکمنستان با وجود نمایش خوب مقابل ژاپن، عملکرد خوبی مقابل ازبکستان نداشت و در نیمه نخست چهار بار دروازه‌اش باز شد.

در نیمه دوم اما ازبک‌ها موفق به گلزنی نشدند تا آزمون و خانواده‌اش نظاره‌گر شکست ۴ بر صفر ترکمنستان یکی از تیم‌های گروه F جام ملت‌های آسیا باشند.

منبع: tasnimnews.com

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۴۷

۲۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43643

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک