سردار آزمون به ترا1کتور نزدیک شداخبار فوتبال– ترکمن نیوز- دیدار زنوزی مالک تراکتورسازی با سردار آزمون، گمانه زنی ها و احتمال پیوستن بازیکن سابق تیم ملی به تیم تراکتورسازی را تقویت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از آذرقلم، سردار آزمون با انتشار پستی در اینستاگرام خود از محمدرضا زنوزی تشکرکرد و از سفر قریب الوقوع خود به تبریز خبر داد.

عکسی که سردار در صفحه خود گذاشته در حال اهدای پیراهن تراکتورسازی توسط زنوزی را نشان می دهد. بدین ترتیب باید سردار را از این پس تراکتوری به شمار آورد. ضمن آنکه با توجه به ترکمن بودن سردار و علاقه و قرابتی که مردم آذربایجان با ترکمن ها دارند پیش بینی می شود شاهد اتفاقات جالبی در تبریز باشیم.

آزمون با انتشار این عکس در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

مرسی از اقای زنوزی بابت هدیه ی‌زیبا و مرسی از بازیکنای خوب تراکتور سازی تبریز بابت امضا رو پیراهن مرسی از دوست خوبم اقا اشکان و اقا مسعود ، انشاءالله موفق باشین در لیگ برتر ایران و حتما ایندفعه واسه دیدار با مردم عزیز تبریز راهیه تبریز هم میشم بازم مرسى اقاى زنوزى عزیز و بزرگ که واسه تیم ملى ایران پرواز شخصى گذاشت و پرواز تهران به کازان رو افتتاح کردند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۵

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35678

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک