رشد ارزش شماره 20 ایران در بازار اروپا

ازمون ترکمن نیوز 300x206 - سردار آزمون با 18 میلیون یورو گران‌ترین مهاجم زنیت شدترکمن نیوز: شماره ۲۰ تیم ملی ایران یک سال بعد از انتقال ۱۲ میلیون یورویی از روبین کازان ارزش خود را در بازار اروپا ۵۰% افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از ورزش سه، سایت SPORT90 با نگاهی به بازار زمستانی ۲۰۲۰ مدعی شد چند باشگاه درصدد به خدمت گرفتن پدیده جدید فوتبال سوئد از باشگاه دسته دومی یونیون برلین هستند که یکی از این باشگاه ها زنیت سن پطرزبورگ در روسیه است. به نوشته این سایت باشگاه روسی که عنوان قهرمانی نیم فصل را در اختیار دارد برای تقویت ساختار تهاجمی خود بدش نمی آید ستاره سوئدی را به خدمت بگیرد به خصوص که احتمال ترانسفر مهاجم ۱۸ میلیون یورویی این باشگاه نیز هنوز وجود دارد.

منظور این سایت سردار آزمون ستاره ۲۶ ساله ایرانی زنیت است که یک سال بعد از انتقال ۱۲ میلیون یورویی از روبین کازان به بندر پطرزبورگ حالا با افزایش ۵۰ درصدی ارزش خود در مارکت اروپا مشتریانی ۱۸ میلیون یورویی دارد اما باشگاه روسی برای واگذاری او در زمستان یا تابستان سال آتی با تردیدهای زیادی روبرو شده است.

سایت SPORT90 نوشت:« سباستین آندرسون مشتریانی همچون والنسیا، اشتوتگارت، لایپزیک همین طور زنیت در روسیه را خواهان خود می بیند که از این جمع بسته پشنهادی روس ها بهتر از سایر مشتریان است. اما تردید بزرگ برای آندرسون برای پیوستن به زنیت، حضور سه مهاجم سرشناس همچون سردار آزمون(۱۸ میلیون یورو در بازار کنونی) آرتم زوبیا(۱۲ میلیون یورو در بازار کنونی) و کوکورین (۵ میلیون یورو در بازار کنونی) در این تیم است که او را با تردیدهایی روبرو کرده چرا که احتمال نیمکت نشینی در رقابت با این سه مهاجم کارکشته وجود دارد. شاید تنها شانس برای او جایگزینی سردار باشد که چه در زمستان جاری چه در تابستان آتی چمدان های خود را برای چالشی جدید در باشگاهی بزرگ تر خواهد بست».

با این گزارش سایت SPORT90 از سردار آزمون به عنوان مهاجمی ۱۸ میلیون یورویی در بازار فعلی اروپا، ستاره تیم ملی ایران را گران ترین مهاجم حال حاضر صدرنشین و مدافع عنوان قهرمانی روسیه لقب داد و مدعی شد با روندی که این بازیکن در پیش گرفته هیچ بعید نیست تابستان پیش رو شاهد انتقالی هیجان انگیز و نجومی برای این بازیکن گلزن باشیم، اتفاقی که می تواند سود خوبی نیز نصیب باشگاه سرشناس روسی کند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۰

۰۱ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68284

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک