قرجه طیار نماینده مردم گنبد کاووس:

قرجه طیار نماینده مردم گنبد کاووساخبار گنبد کاووستورکمن نیوز قرجه طیار نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون در پیامی حمایت قاطعانه خود و نمایندگان مجلس از سردار آزمون جوان رعنای گنبدی و گلزن برتر فوتبال ایران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  در این پیام آمده است: سردار آزمون در بازی های مقدماتی جام جهانی جزو بهترین گلزنان ایران و جهان بود و بارها و بارها با زدن گل های زیبا موجب شادمانی ملت بزرگ ایران شد.

سردار فوتبال ایران نه تنها مایه مباهات ایرانیان، بلکه افتخار قاره کهن آسیا است و به همین دلیل دیگران به سردار ایران، مسی ایرانی لقب داده اند.

همه ایرانیان قدرشناس تلاش ها و زحمات شبانه روزی سردار آزمون و همه بازیکنان و کادر تیم ملی فوتبال را ارج می نهند و تخریب ها و توهین های افراد انگشت شمار هیچ تاثیری در روحیه سردار و بازیکنان تیم ملی نخواهد داشت.

سردار جوان پدیده فوتبال ایران است و تیم ملی برای دفاع از حیثیت، جایگاه و افتخارات فوتبال ایران، به سردار و سردارهای جوان نیاز دارد!

یک بار دیگر ضمن اعلام حمایت قاطع خود و نمایندگان مجلس از تک تک بازیکنان تیم ملی فوتبال به ویژه سردار آزمون، امیدوارم تیم ملی فوتبال فردا با خلق حماسه ای در بازی با پرتغال، برای نخستین بار شادی صعود تاریخی به مرحله دوم جام جهانی را به ملت بررگ ایران هدیه کنند! انشاالله

قرجه طیار
نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۳

۰۳ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25038

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک