Howavai 1 300x200 - سبقت گوشی‌های هواوی  از اپل و سامسونگ در بازار فروشعلم و فناوری جهان- ترکمن نیوز- شرکت هواوی به خاطر سرعت بالا در تولید گوشی‌های هوشمند جدید از شرکت‌های اپل و سامسونگ سبقت گرفت. سامسونگ و اپل نتوانستند با سرعتی بهتر محصولات خود را به بازار عرضه کنند و گوی سبقت از آنها ربوده شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مدتی که است شاهد جریمه متوالی شرکت‌های سامسونگ و اپل به خاطر محصولاتشان هستیم؛ به گونه‌ای که این دو شرکت میلیون‌ها دلار در ایتالیا جریمه شدند.
برخی از تحلیلگران و کارشناسان مختلف بر این باور و عقیده هستند که این دو شرکت در پی این هستند که سرعت به‌روزرسانی نرم‌افزاری محصولات خود را کاهش دهند تا کاربران را مجبور به خرید مدل‌های جدیدتر کنند.

هواوی، شرکتی است که تمام تلاش و توان خود را به کار بسته است تا در رقابت با دو شرکت مذکور، پیشرو و پیروز میدان باشد و قلب بازار گوشی هوشمند را در دست بگیرد.
این شرکت پس از تلاش‌های سامسونگ و اپل به خاطر کاهش سرعت محصولات قبلی، توانست در بازار به برتری دست یابد و در عین حال گوشی‌های قبلی خود را هم توسعه و ارتقاء می‌دهد.

Howavai 2 300x200 - سبقت گوشی‌های هواوی  از اپل و سامسونگ در بازار فروش

هواوی اخیرا می‌کوشد که محصول جدید خود را هم به مشتریان معرفی کند.
هواوی میت ۲۰ پرو محصولی با قابلیت‌های فراوان است که بازار و هوادارن را به سمت خود می‌خواند. کاری که شرکت‌های اپل و سامسونگ انجام می‌دهند به نوعی کهنگی برنامه‌ریزی‌شده است. اپل اعلام کرد که کهنگی برنامه‌ریزی‌شده دلایل مختلفی دارد.

اپل برای کار خود دلایلی آورد و اعلام کرد که مثلا برای جلوگیری از خاموش شدن تصادفی گوشی‌ها، اقداماتی انجام داده است و در زمینه پردازشگر گوشی‌ها هم دارد کار می‌کند.
این شرکت به خاطر سوء تفاهم موجود عذرخواهی کرد و عنوان کرد که از کاربران می‌خواهد که طبق میل و سلیقه خود عمل کنند.

شرکت سامسونگ هم اعلام کرد که هیچ اقدامی جهت کاهش سرعت به روزرسانی نرم‌افزاری خود انجام نداده است و تمایل دارد که گوشی‌هایی با سرعت بالا در دست مشتریان باشد.
هواوی اذعان داشت: «ما هیچ تلاشی برای کاهش سرعت گوشی‌های خود انجام نمی‌دهیم و هواداران خود را مجبور به خرید گوشی جدید نمی‌کنیم.»

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: itna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۹

۰۸ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39395

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک