پست گلستان 300x200 - سایت خرید اداره پست گلستان راه اندازی شدترکمن نیوز:  معاون استانداروفرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه کارگروه تجارت الکترونیک ،تجارت الکترونیک را ایده خلاقانه ای در شرایط کرونایی دانست و بر ضرورت بسط و گسترش فرهنگ این نوع تجارت توسط تولیدکنندگان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عبدالقدیر کریمی گفت: فروش رسمی محصول از طریق مبادی فضای مجازی رسمی دارای مجوز باید همراه با آموزش و کار کارشناسی باشد تا به رونق تولید، ایجاد درآمد و اشتغال و همچنین توسعه کسب و کار تجارت الکترونیکی کشور کمک کند.
مدیرکل پست گلستان گفت: شهروندان این استان شمالی در خرید و فروش انواع کالا از فضای مجازی غیررسمی پس از تهران و گیلان رتبه سوم کشور را در اختیار دارند.
مهرداد جلالی اظهار داشت: گلستان ظرفیت و پتانسل بسیار بالایی برای تجارت الکترونیک در فضای مجازی رسمی از طریق فروشگاه های مجازی دارای مجوز دارد که باید تلاش کنیم با ارائه آموزش‌های کسب و کار تجارت الکترونیک و پشتیبانی سخت افزاری از آن، سهم استان را در این حوزه افزایش دهیم.
وی سهم تولیدکنندگان بخش های گوناگون گلستان از تجارت الکترونیک و فروش محصولات در فضای مجازی رسمی را پایین دانست و افزود: پارسال ۹ هزار و ۳۰۰ مرسوله در قالب تجارت الکترونیک از این استان ارسال و ۷۳ هزار مرسوله وارد گلستان شد.
جلالی ادامه داد: زیرساخت های توسعه تجارت الکترونیک در گلستان فراهم است و استفاده از آن می تواند منجر به توسعه کسب و کار و ایجاد درآمد و اشتغال در استان شود.
مریم حاجی‌ابراهیمی معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز در این جلسه گفت: فروش از طریق فضای مجازی یک فرصت مناسب برای هنرمندان گلستان در شرایط کرونایی است که فعالان این حوزه باید از این فضا برای توسعه فعالیت های خود استفاده کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۰

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75549

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک