مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان:

hamidi 20m 300x225 - ساماندهی نیروهای قراردادی و غیر رسمی شهرداری های گلستاناخبار گلستان-ایتنانیوز-  مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان از ساماندهی نیروهای قراردادی و غیر رسمی شهرداری های استان خبر داد و گفت: هم اکنون ۹۰۰ نفر در استان واجد شرایط این طرح هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل ایرنا،محمد حمیدی در مراسم تکریم و معارفه شهرداران مینودشت افزود: از مجموع ۹۰۰ نفر افراد واجد شرایط در استان، ۵۷۷ نفر تبدیل وضعیت می شوند که از این تعداد ۲۰ نفر سهم نیروهای شهرداری مینودشت میباشد.
وی افزود: از هشت هزار و ۳۰۰ تن قیر یارانه ای در نظر گرفته شده برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر استان گلستان نیز ۴۰۰ تن به شهر مینودشت اختصاص یافته است که تاکنون ۵۰% آن تحویل شده و در سال ۹۵ هم ۳۰۰ تن قیر یارانه ای به عنوان سهمیه مینودشت به این شهر تحویل شده بود.
حمیدی با اشاره به کمک های انجام شده به شهرداری مینودشت گفت: از محل تبصره ۳۶، مبلغ سه میلیارد ریال و از محل بدهی دستگاه های اجرایی به شهرداری های استان ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به این شهرداری تعلق گرفته و از محل بند واو تبصره ۳۶ قانون بودجه سال جاری نیز دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برای مینودشت در نظر گرفته شده که تاکنون ۵۰% آن به شهرداری مینودشت کمک شده است.
او افزود: در سال ۹۲، مبلغ ۵۳۰ میلیارد ریال مجموع کمک های دولت به شهرداری های استان بود که این مبلغ تا سال ۹۵ به دو برابر افزایش یافت.
در این آیین که عصر روز چهارشنبه برگزار شد، امام جمعه، فرماندار و رئیس شورای شهر مینودشت نیز در سخنانی از فعالیت های شهردار سابق این شهر قدردانی و برای شهردار جدید آرزوی موفقیت کردند.
در پایان این مراسم حکم سیدعلی اصغر موسوی به عنوان شهردار مینودشت که در شرق استان گلستان واقع است به وی تقدیم و از خدمات شفیعی شهردار سابق این شهر با اهدای لوح و هدیایی تقدیر شد.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۷

۲۰ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4850

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک