گنبدکاووس,فرماندار,ناوگان حمل و نقل شهری,جلسهگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: مشکل اصلی حمل و نقل مسافر در شهر عدم مدیریت واحد در صدور مجوزهای این حوزه است و اختلاف نظرهایی بین تمام دستگاههایی که مستقیم یا غیرمستقیم در مدیریت این حوزه نقش دارند وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به اختلاف نظرهای بین چند دستگاه, بنا داریم تا در یک‌ماه آینده, این موضوع به صورت جلسات استانی حل شود و تا زمان مصوبات جلسه استانی, هیچ‌گونه مجوز جدیدی در حوزه آژانس‌ها صادر نشود.

وی افزود: نباید در موضوعاتی که با ایمنی و سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد صرفا با نگاه و تعصب صنفی وارد شویم. چرا که اگر به این شکل نگاه شود ظلم به مردم و مصالح شهرستان است.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: آنچه برای مدیران باید مهم و اساسی باشد, مصلحت و نفع مردم است و به نظر می‌رسد برخی اوقات, جسارت, مردم داری و تعلق خاطر به مردم توسط یک مدیر, سبب ایستادگی در مقابل مصلحت سازمانی شود.

کریمی تاکید کرد: معاون عمرانی و بازرسی فرمانداری وظیفه دارد تا بررسی مجوز های صادر شده را تا پایان همین هفته انجام شود و گزارشی از چگونگی فرایند صدور مجوز اعلام شود.

وی با تاکید بر اینکه در برخورد با تخلفات انتظارمان این است با اقتدار بیشتری اقدام شود خاطرنشان کرد: شاید برخی از مشکلات،ناشی از برخی قوانین خاص در بالادست باشد ما می توانیم با تصمیمات درست و مصوباتِ قانونی، در حل این مشکلات پیشرو باشیم.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۸

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15650

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک