رییس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس:

حجت الاسلام علی فتحی رییس سازمان تبلیغات اسلامیاخبار گنبدکاووستورکمن نیوز رییس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس، برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی با مشارکت اقشار مختلف مردم و ادارات و نهادها را از رویکردهای این سازمان دانست.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت الاسلام علی فتحی روز چهارشنبه در نشست خبری، اظهار کرد: مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس در برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی با وحدت وهمدلی و حضور پرشور، مشارکت فعالی دارند.
وی؛ راه اندازی ۳۳ خانه و موسسه قرآنی در مناطق شهری و روستایی و برگزاری محافل انس با قرآن، کرسی تلاوت و تفسیر قرآن در مساجد و برگزاری دوره آموزش تخصصی تربیت معلم قرآن را از جمله فعالیت های این اداره بیان کرد.
رییس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس با اشاره به شناسایی و ثبت ۱۷۰ هیات مذهبی، ۱۹۰ مداح در سامانه طوبی این سازمان اضافه کرد: اعزام ۴۰۰ مبلغ و مبلغه به مساجد شهری و روستایی در مناسبت های محرم، صفر، رمضان، دهه فجر و ایام فاطمیه و برگزاری گفتمان های دینی ویژه مدارس و ادارات و نهادها از دیگر فعالیت های تبلیغات اسلامی گنبدکاووس درسال جاری است.

حجت الاسلام علی فتحی رییس سازمان تبلیغات اسلامی

وی؛ برگزاری مراسم اعتکاف، ۲۷۶ جلسه آموزشی ویژه زوج های جوان با همکاری مرکز بهداشت، برگزاری ۳۰ همایش ویژه بانوان و طرح های اوقات فراغت را از دیگر فعالیت ها بیان کرد و گفت: این درحالی است که این اداره تنها چهار نفر نیرو دارد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۹

۰۹ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12762

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک