سازمان آموزش فنی و حرفه ای با کمبود بودجه برای آموزش متقاضیان مواجه استاخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه کل بودجه امسال سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ۴۰۰ میلیارد ریال است، گفت: با توجه به استقبال متقاضیان برای آموزش در زمینه های مختلف، امکانات و بودجه موجود پاسخگوی این افراد نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سلیمان پاک سرشت در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به این موضوع، علاقه مندان به کسب مهارت برای طی دوره های آموزشی در نوبت قرار دارند.
وی افزود: با توجه به این موضوع، بودجه ۱۰ میلیارد ریالی برای تجهیز و رفع مشکلات موجود این سازمان به استان گلستان اختصاص یافت.

پاک سرشت با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین مراکز آموزش عالی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با اجرای این تفاهم نامه، دانشجویان برای گذراندن واحدهای کارگاهی و کارآموزی خود با مراجعه به مراکز فنی حرفه ای در یک محیط واقعی دانش آموخته خواهند شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: بازدید امروز اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گنبدکاووس، کمبودهای این مرکز را بیش از پیش عیان کرد و با تعامل با نمایندگان مجلس، راهکار مناسب برای رفع این مشکلات اندیشیده می شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۶

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34770

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک