محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 1 2 2 300x200 - سارق حرفه ای احشام در گنبدکاووس دستگیر شدتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری سارق حرفه‌ای احشام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز گفت: «در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح شهرستان گنبدکاووس بلافاصله موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت».

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با گشت زنی های هدفمند بمناسبت ایام فرارسیدن عید سعید قربان سارق حرفه ای احشام را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.

علی فر بیان کرد: «این سارق حرفه ای با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات تخصصی به پانزده فقره سرقت احشام اعتراف کرد».

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با درخواست از شهروندان تاکید کرد؛ به حفاظت فیزیکی محل نگهداری احشام خود اهمیت ویژه دهند، دامداران و نگهدارندگان احشام جهت ناکام نمودن سارقین سودجو به توصیه‌های پلیس اهمیت بیشتری داده و در صورت مشاهده و یا اطلاع از هر گونه فعالیت افراد و خودروهای مشکوک که در محل نگهداری دام های آنان تردد می کنند مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع رسانی نمایند.

گزارش از:  آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۲

۲۰ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59401

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک