ساخت استخر برای دانش آموزان گنبدیگنبدکاووس-ترکمن نیوز-   مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از احداث یک باب استخر شنا برای استفاده دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این طرح آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  فرج الله رزاقی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این استخر با زیربنای ۱۴۰۰ مترمربع در بخشی از زمین کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی گنبدکاووس و با اعتبار پیش بینی بینی شده حدود ۲۰ میلیارد ریال احداث می شود.
وی اضافه کرد: درحال حاضر این طرح ورزشی دانش آموزی حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و براساس قول مساعد پیمانکار و البته درصورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد.
رزاقی با اشاره به ظرفیت و موفقیت های دانش آموزان گنبدی در مسابقات ورزشی در رده استانی و ملی، گفت: دانش آموزان این شهرستان درسال های اخیر بخش قابل توجهی از مقام های برتر در رشته های مختلف ورزشی استان گلستان را به دست آورده اند.
به گفته وی، در موفقیت های ملی نیز دانش آموزان گنبدی ۷۳ درصد تعداد مدال های کسب شده توسط دانش آموزان گلستان در مسابقات کشوری از در اختیار دارند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۴

۰۳ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44152

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک