زنگ عاطفه‌ها در تمامی مدارس گلستان به صدا درآمداخبار آموزش و پرورش- ترکمن نیوز- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان گفت: صبح امروز ۱۱ مهرماه جاری صدای زنگ عاطفه‌ها در تمامی مدارس استان گلستان به صدا در آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، اسکندر اسکندری اظهار کرد: صبح امروز در تمامی مدارس استان گلستان صدای زنگ عاطفه‌ها با حضور دانش‌آموزان، مربیان و اولیای دانش‌آموزان طنین‌انداز شد.

وی تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در گلستان مشغول به تحصیل هستند و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه در استان گلستان فعال است که صبح امروز به طور همزمان در سراسر مدارس استان گلستان زنگ عاطفه‌ها به صدا درآمد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان ابراز کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی استان گلستان این است که مدارس برخوردار از توان مالی و مدارسی که از تمکن مالی در سطح استان گلستان برخوردار نیستند را با هم مرتبط کنیم تا همه در این زمینه توجه ویژه‌ای به دانش‌آموزان محروم داشته باشند.

اسکندری هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها را کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان محروم برشمرد و خاطرنشان کرد: برگزاری جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان در سراسر استان است که بعد از جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای مردمی آن را بین دانش‌آموزان نیازمندتوزیع می‌کنیم.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۳۲

۱۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36674

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک