بندر ترکمن,الیاس هیوه چیبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، صبح امروز زنگ بازگشایی مدارس شهرستان ترکمن به دست فرماندار در محل مدرسه ابتدایی پسرانه ۱۲ فروردین روستای چپاقلی از توابع بخش مرکزی شهرستان نواخته شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران؛  هیوه چی فرماندار ضمن تبریک اول مهر بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم کردن جنایت بیشرمانه تروریست ها در اهواز گفت: امروز روز بازگشایی مدارس، جشن بچه هاست.
وی به خانواده ها تاکید کرد: به سلامت و تغذیه صحیح و سالم دانش آموزان اهمیت دهند واز معلمان خواست به نوآموزان در طول تحصیل خوبی ها و بدی ها را بشناسانند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ترکمن افزود: اگر معلمین عزیز بتوانند خوبی ها را به دانش آموزان انتقال دهند و بدی ها را بشناسانند کار اساسی در تربیت بچه ها صورت گرفته است و در زندگی آنها تاثیرگذار خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد سال تحصیلی جدید، ایام خوبی برای دانش آموزان باشد و بچه ها از فضای مدارس استفاده کنند و برای سلامتی و ارتقاء خود در عرصه های علم و دانش تلاش کنند.
هیوه چی گفت: اینها عزیزان ما آینده سازان این مملکت هستند لذا بایستی به درستی بیاموزند هم سالم باشند و هم علم و دانش را به خوبی فرا یاد بگیرند و به درستی تربیت شوند تا بتوانند موجبات عزتمندی و سربلندی ایران عزیز را به دنبال داشته باشند.
گفتنی است در این مراسم که با حضور فجوری معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام منصوری امام جمعه اهل تشیع شهرستان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشداری مرکزی و جمعی از مسئولین شهری و شهرستانی، شوراها و دهیار روستا برگزار شد، از دو مادر شهید بزرگوار روستا تجلیل شد.
شایان ذکر است به مناسبت بازگشایی مدارس، به تمامی دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان اهدا شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۴

۰۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35861

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک