زنده نگه داشتن یاد شهداء فریضه استتورکمن نیوز:  ارشد نظامی آجا در استان گلستان و فرمانده تیپ ۲۳۰ در جمع خانواده های شهداء با گرامی داشت یاد و خاطره شهداء گفت زنده نگه داشتن یاد شهداء فریضه است . هیچگاه این فضیلت فراموش نمی شود بلکه بعنوان یک ارزش همیشه پر رنگ و با ارزش اشت .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امیر سرتیپ محمدعلی سعیدعسکری با بیان اینکه شهداء انسانهای فرا زمانی هستند که هیچگاه فراموش نمی شوند تصریح کرد ؛ مردم شهداء را دوست دارند چون شهداء برای ما جانشان را ایثار کردند، از حیات ، آسایش و وجود خودشان و از همه کس خود گذشتند ، رفتند و در میدان مقدس جنگ جان خود را ایثار کردند تا ارزش های کشور به دست نااهلان تبدیل به ضد ارزش نگردد .
فرمانده تیپ ۲۳۰ افزود ؛ راه و مسیر شهداء هرگز فراموش نمی شود. این عمل بزرگ چشم انداز و مصباح امنیت وسربلندی و اقتدار کشور است که همه ما این عظمت و جلال و بزرگی را مدیون شهداء هستیم و توصیه بنده به شما جوانان و فرماندهان جوان این است ، امروز باید معارف مربوط به شهادت و همان معنای ایثار و ایمان را بیاموزند و برای نسل جوان تبیین کنند چون این چشمه ی جوشانی است که برای دفاع از اسلام هرگز نمی خشکد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۱

۰۳ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62095

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک