رییس شعبه صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس:

photo ۲۰۲۰ ۰۳ ۲۶ ۱۵ ۴۵ ۲۰ 300x209 - زندانیان بعد از آزادی بیشتر از هرچیزی به حمایت و شغل نیاز دارند+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: علمدار خیرین گلستان و رییس شعبه صلح و سازش دادگستری شهرستان گنبدکاووس به حمایت، اعتمادسازی و از همه مهمتر اشتغالزایی برای زندانیان آزاد شده تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج محمد شهرکی رییس مجمع خیرین شهرستان گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: امسال جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان با چند واقعه بسیار مهم در کشور (ماه مبارک رمضان، هفته کار و کارگر، میلاد امام حسن مجتبی (ع) و هفته گرامیداشت معلم)  مصادف بود و توانستیم به مناسبت این ایام مبارک برای ۱۰۰ زندانی با جرایم مالی و غیر عمد، برات آزادی بگیریم.

وی افزود: این زندانیان آزاد شده اکثرا به دلایل غیر عمد و ناخواسته همچنین دیه و تصادفات مجبور به تحمل حبس شده اند که با آزادسازی آنان و بازگشت به آغوش خانواده باعث آزادی خانواده های این عزیزان از غم و اندوه و خوشحالی فرزندانشان را فراهم ساختیم.

شهرکی در ادامه تاکید کرد: تنها آزادسازی زندانیان اهمیت ندارد بلکه اکثر آنان برای بازگشت به اجتماع نیاز به حمایت و شغل دارند که انجمن های خیریه و سازمانهای دولتی و غیردولتی با ایجاد راهکارهایی باید برای حمایت از این قشر آسیب دیده برنامه ریزی داشته و ادامه زندگی سالم در جامعه را برای آنان مهیا سازند.

این خیر فداکار در خاتمه گفت: همیشه در جشن گلریزان تعدادی از زندانیان را آزاد میکنم که تاثیر بسیار زیادی در روحیات معنوی شخص خودم و خانواده ام دارد و امسال با حمایت های رییس دادگستری، دادستان و همکارانم در شعبه صلح و سازش توانستم تاکنون ۷۰ زندانی را آزادسازی نمایم و تا پایان این ماه مبارک این آمار را ۱۰۰ نفر بلکه میسر شود بیشتر آزادسازی نمایم.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۲

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75012

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک