1 152 300x177 - زنان شجاع و ایثارگر سربازان خط مقدم انقلاب بودندترکمن نیوز: جلسه برنامه ریزی استقبال از کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب ویژه بانوان غرب گلستان در ایام الله دهه مبارک فجر در فرمانداری شهرستان ترکمن برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در این نشست گفت: مراسمات دهه‏ ى مبارک فجر بايد نشانگر شكوه و عظمت حقيقى انقلاب اسلامی باشد

یاسر مقسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی بود، افزود: بانوان نقش بسیار تاثیرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در حقیقت سربازان خط مقدم انقلاب، زنان شجاع و ایثارگر بودند.

وی با اشاره به اینکه عزت امروز اسلام و مسلمين ثمره خون شهداست، تصریح کرد: نقش والای همسران و مادران شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس انکار ناپذیر است و ما امروز موفقیت، عظمت و اقتدار نظام و انقلاب را مرهون خون شهدا هستیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز بزرگ اسلامی با بیان اینکه در ایام الله دهه مبارک فجر ۳۰ کاروان قرآنی در سراسر استان به اجرای برنامه می پردازد، افزود: بانوان غرب استان گلستان نیز در ایام الله دهه مبارک فجر، میزبان کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب خواهند بود.

مقسم در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان ملت بزرگ ایران است، اظهار داشت: ياد شهدا بايد هميشه در فضاى جامعه زنده باشد و در این راستا مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در تمامی کاروان های عطر قرآن در فجر انقلاب، از شهدا و خانواده های مکرم آنان بطور ویژه تجلیل خواهد نمود.

معاون فرمانداری شهرستان ترکمن در این نشست ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مهم ترین رخداد های عظیم بود که باعث بهت و حیرت جهانیان شد و باعث گردید ملت ایران از دست استعمارگران داخلی و خارجی رهایی یابند.

شیرنگی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را بهم ریخت و تحت الشعاع خود قرار داد افزود: انقلاب اسلامی ایران باعث شد که حکومتی اسلامی مبتنی بر آموزه های دینی و قرآنی روی کار بیاید.

وی همچنین از آمادگی کامل ادارات و ستاد دهه فجر شهرستان در برگزاری این همایش خبر داد.

در ادامه نیز پیرامون هرچه باشکوه تر همایش بزرگ بانوان قرآنی غرب استان در بندر ترکمن بحث و تبادل نظر شد.

گزارش از: رستم جرجانی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۶

۰۷ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68667

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک