دستگیری سارق اماکن خصوصی در گنبدکاووستورکمن نیوز فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارقان موتورسیکلت در کمتر از یک ساعت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   سرهنگ “محمود علی فر” در گفتگو با خبرنگار تورکمن نیوز در تشریح خبر گفت: درپي اعلام مرکز فوریت های ۱۱۰مبني بر سرقت موتورسيكلت از شهروندي در يكي از خيابان هاي گنبد، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.
اين مقام انتظامي تصريح كرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد ۲ موتور سوار با سر و صورت بسته و با تهديد راکب اقدام به سرقت موتورسيكلت کرده و متواری شده اند.
سرهنگ علي فر ادامه داد: ماموران اقدامات تخصصی و اطلاعاتی خود را به منظور شناسایی سارقان آغاز و در کمتر از یک ساعت موفق شدند هر ۲ نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
این مقام انتظامی افزود: متهمان در مقر انتظامی به ۴ فقره سرقت موتورسیکلت اقرار و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: پليس شهرستان قاطعانه و با تمام توان با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد مي كند و هرگز اجازه نخواهد داد، گروهی هنجار شکن امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند.

 

گزارش از: شیرزاد

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۰

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59770

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک