ورزشی در تمامی روستاهای کلاله احداث می شود 300x199 - زمین ورزشی در تمامی روستاهای کلاله احداث می شودکلاله- ترکمن نیوز- فرماندار کلاله درشرق استان گلستان از برنامه ریزی برای احداث زمین ورزشی در همه ۱۲۰ روستای این شهرستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: هم اکنون در ۵۰ درصد روستاها زمین ورزشی راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمد حمیدی اظهار کرد: احداث یا راه اندازی زمین ورزشی روباز یا مسقف و نیز مشخص شدن مالکیت آن با همکاری بخشداران، بنیاد مسکن، ورزش و جوانان و دهیاران و شوراهای روستایی محقق می شود.

وی گفت: این اقدام در راستای غنی سازی اوقات فراغت روستاییان بویژه نسل جوان و نیز کاهش آسیب های اجتماعی که مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و نیز کارگروه جوانان و بانوان فرمانداری کلاله است، انجام می شود.

حمیدی اضافه کرد: علاوه بر این، تعدادی از مدارس قدیمی شهرستان کلاله که هم اکنون فاقد دانش آموز بوده و یا درنوبت بازسازی مجدد هستند، تا آن زمان به فضای ورزشی تبدیل می شود.

وی تصریح کرد: منشاء ۷۰ درصد جرایم و آسیب های اجتماعی درجامعه اعتیاد به موادمخدر است که اگر بتوانیم برای نسل جوان فضاهای مناسب بازی و سرگرمی ایجاد نماییم، از افتادن در دامن آسیب ها مصون می مانند. لستان از برنامه ریزی برای احداث زمین ورزشی در همه ۱۲۰ روستای این شهرستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: هم اکنون در ۵۰ درصد روستاها زمین ورزشی راه اندازی شده است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Yaprak
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۱

۰۳ مرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک