سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان؛

Sajjadi 27E 300x203 - زلزله ای 4.6 ریشتری صبح یکشنبه گلستان خسارتی نداشتحوادث-ترکمن نیوز- سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: زلزله ای ۴٫۶ ریشتری ساعت ۶٫۲۳ دقیقه صبح یکشنبه در شرق استان خوشبختانه خسارت مالی و آسیب جانی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, به نقل از ایرنا, سید خالق سجادی اظهارکرد: تیم های عملیاتی مدیریت بحران همواره آماده انجام ماموریت های امداد و نجات هستند.
به گزارش ترکمن نیوز از مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به وقوع پیوست؛ در عرض جغرافیایی ۳۶٫۸۲۹ درجه شمالی و طول جغرافیایی ۵۵٫۲۵۰ درجه شرقی ثبت شده است.
مرکز این زلزله کلاته خیج استان گلستان و در فاصله ۲۳ کیلومتری شهر رامیان و ۲۸ کیلومتری نوده خاندوز ازتوابع شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان بود.
گلستان با یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت روی گسل های فعال قرار دارد، اما هنوز پهنه بندی زلزله آن انجام نشده که این مشکل آسیب پذیری استان را افزایش داده است.
سجادی همچنین به بارش برف و باران شنبه شب در جاده کوهستانی خوش ییلاق در شرق استان اشاره کرد و گفت: در پی این بارش ها و لغزنده بودن جاده ها تردد خودروها دچار مشکل شد که با حضور به موقع نیروهای امدادی مدیریت بحران، هلال احمر و پلیس راه استان، این مساله برطرف شد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۸

۲۷ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

14012

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک