رژه خدمت به مناسبت روز ارتش در گلستان آغاز شدگلستان-ترکمن نیوز:   فرمانده ارشد ارتش در گلستان گفت : تمام تجهیزات نیروهای مسلح سد آهنین مقابل دشمنان و خدمتگزار مردم هستند .به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به مناسبت روز ارتش، رژه خدمت با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و همچنین بابه کار گیری از امکانات لجستتیکی و خدماتی ارتش و سپاه و نیرروی انتظامی آغاز شد.

همچنین این رژه هرساله در شهرستان گرگان برگزار می‌شد که امسال به دلیل قدردانی از مردم مناطق سیل زده در شهرستان آق قلا آغاز شد.
امیرغفاری فرمانده ارشد ارتش گلستان در ابتدای این مراسم گفت : از صبوری مردم استان گلستان به ویژه شهرستانه های گمیشان ، آق قلا و گنبدکاووس در حادثه اخیر سیل قددرانی می کنم .
وی افزود : تمام تلاش ها براین است تا هرچه سریعتر شهرها را بسازیم و خسارت ها جبران شود و این حادثه  بایدتجربه ای  برای پیشگیری از وقوع چنین حوادث دیگری در استان باشد .
امیرغفاری افزود : برگزاری رژه در طول چهل سال و استقبال مردم از این مراسم ،در حقیقت لبیک گفتن به ندای امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است .
وی گفت : تمام تجهیزات نیروهای مسلح سدآهنین برای مقابله با دشمنان و خدمتگزار مردم در تمام شرایط سخت است .
غراوی سرپرست استانداری نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تمام زحمات نیروهای مسلح درحادثه سیل در استان گفت :در این روزها بیش از پیش وحدت و همدلی بین نیروهای سپاه، ارتش ، بسیج نمود پیدا کرده است .
غراوی ادامه داد : نیروهای مسلح در تمام دوران مانند هشت سال دفاع مقدس ، پیروزی انقلاب اسلامی برای حفظ مرزهای کشورمان و خدمت به مردم در صحنه ها حضور داشتند .
وی گفت : در سیل استان گلستان نیز نیروهای مسلح قبل از ستاد مدیریت بحران اعلام آمادگی کردند و با تمام امکانات از ابتدا تا کنون د کنار مردم سیل زده استان حضور دارند و مخلصانه خدمت می کنند .
گردآورِی:گروه خبری ترکمن نیوز
منبع:yjc
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۴

۲۹ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51645

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک