جشن پیوند مهردوستی ایرانیان

Javidan 16E 300x200 - رویکرد پلیس گلستان به چهارشنبه سوری؛اجتماعی و پیشگیرانه استاجتماعی-ترکمن‌نیوز- فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه پلیس همراه مردم بوده ومخالف شادی آنان نیست، گفت: رویکرد پلیس به موضوع چهارشنبه آخر سال؛ اجتماعی، پیشگیرانه و ایمنی جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از نیروی انتظامی استان گلستان، سردار علی اکبر جاویدان به استفاده از ظرفیت‌ بخش های مختلف در امر پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخر سال تأکید کرد و خواستار همکاری دستگاه قضایی، ارگان‌ های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد و شناسایی ظرفیت های جدید در امر پیشگیری شد.
وی از کشف ۱۴۰ هزار عدد مواد محترقه و دستگیری ۶ عامل توزیع آن در استان نیز خبر داد و اظهار کرد: تلاش ماموران انتظامی در راستای برخورد با فروشندگان مواد محترقه که ایمنی و سلامت جامعه را به خطر می اندازند، استمرار دارد.
سردار جاویدان بر آمادگی نیروی انتظامی در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان آسایش شهروندان به خصوص در شب چهارشنبه آخر سال تأکید کرد و گفت: ایمنی جامعه از مسائل مهم‌ در زمینه آموزش پیشگیری از حوادث ناشی از سوء استفاده از مواد منفجره و آتش زا در چهارشنبه آخر سال است.
فرمانده انتظامی گلستان همچنین پیشگیری از حوادث و ناهنجاری های چهارشنبه سوری را نیازمند هوشیاری جوانان بیان کرد و افزود: در مکان هایی که افراد زیادی جمع می‌شوند، استفاده از موادمحترقه خطرناک بوده و سلامت آنان را به خطر می اندازد و لازم است شهروندان در این زمینه آگاه شوند.
به گفته وی؛ آموزش تامین سلامت و نیز کاهش آسیب های ناشی از مواد محترقه و آتش زا نقش موثری در پیشگیری از وقوع این حوادث دارد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۰

۱۶ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

13303

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک