امام جمعه موقت گنبدکاووس:

رونق تولید و تکیه بر توانمندی‌های داخلی تنها راه حل مشکلات کشور استتورکمن نیوز: امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس در شرق استان گلستان، اهتمام جدی مسئولان و مردم به رونق تولید و تکیه بر توانمندی های داخلی را تنها راه حل مشکلات کشور دانست و بر آن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام علی اکبر نصرتی در خطبه‌های نماز جمعه مردم گنبدکاووس اظهار کرد: با رونق تولید علاوه بر رفع مشکل معیشت و زندگی مردم و نیز بیکاری جوانان، ارزش پول ملی نیز تقویت می‌شود.

وی افزود: یکی از عوامل کاهش ارزش پول ملی، مردم هستند که بی دلیل و یا صرفاً تحت تأثیر خروج آمریکا از توافق هسته‌ای (برجام) و اعمال تحریم‌های این کشور استکباری علیه ایران اسلامی، اقدام به خرید دلار کردند.

حجت الاسلام نصرتی اضافه کرد: مردم بایستی از مجلس شورای اسلامی و دولت بخواهند تا نسبت به رفع مشکلات کشور بالاخص توجه جدی به رونق تولید با نگاه به داخل و تکیه بر توانمندی های بومی اقدام نموده و ملت نیز نباید از توپ و تشر آمریکا و تحریم‌های آن بترسد.

وی، تکیه بر صبر و مقاومت را تنها راه پیروزی بر دشمنان دانست و تصریح کرد: در سایه این استراتژی که راهبرد امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی نیز بود، امروز آمریکا مجبور به عقب نشینی از مواضع قبلی خود شده و بحث مذاکره بدون پیش شرط را مطرح می‌کند.

امام جمعه موقت گنبدکاووس ادامه داد: البته ملت نبایستی فریب این عقب نشینی آمریکا و برخی حامیان داخلی و دلباخته این کشور که مدام حرف از مذاکره با آمریکا می‌زنند را بخورد زیرا این عقب نشینی آنگونه که مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر خویش فرمودند، یک خدعه و نیرنگ است.

حجت الاسلام نصرتی گفت: آمریکایی‌ها تلاش دارند تا با فشارهای اقتصادی، مردم ایران را بی حوصله کنند تا به مسئولان خود فشار آورده و به مذاکره راضی کنند اما ملت هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی همچون ۴۰ سال گذشته فریب شیطان بزرگ را نمی‌خورند.

وی افزود: ملت ایران هیچ وقت از صبر و استقامت خود در برابر دشمنان کوتاه نیامده و با ادامه مسیر عزت و افتخار و پرداختن هزینه مقاومت، به پیروزی دست می یابند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۷

۱۷ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54754

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک