فرماندار در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ترکمن:

روز اول مهر، روز جشن ملی و جشن دانش همگانی کشور استبندرترکمن– ترکمن نيوز- فرماندار ترکمن در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در خصوص پروژه مهر گفت: روز اول مهر، روز جشن ملی و جشن دانش همگانی کشور است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی در این جلسه که با حضور حجت الاسلام منصوری امام جمعه اهل تشیع شهرستان، بخشداران تابعه، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه شهرستان و سایر اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد ، با اشاره به این که پروژه مهر یک برنامه منسجمی است که وزارت آموزش و پرورش تدوین کرده اظهار داشت: این پروژه، نماد مدیریت و مظهر بهره وری است که از امکانات موجود به نحو مطلوب و شایسته بره برداری کنیم تا در حوزه اموزش دانش آموزان این مرز و بوم به اهداف کمی و کیفی مورد نظر دست پیدا کنیم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی که با یک هدف در راستای کمک به آموزش و پرورش تلاش می کنند با هماهنگی و همدلی و هم سویی بیشتری گام بردارند تا با رفع نقصان ها با ایجاد فضای بانشاط و جذاب برای دانش آموزان بستر را برای آموزش و یادگیری و در نهایت رشد و بالندگی آنها فراهم کنیم.

هیوه چی تصریح کرد: هر کشوری که بخواهد توسعه و رشد کند باید آموزش و پرورش خود را قوی کند چرا که آموزش و پرورش زیربنای توسعه هر کشور است و در این راستا نوع و کیفیت آموزشها و رفتار در آموزش بسیار مهم است و در کنار آن از نظر فیزیکی مطلوبیت فضاها را نیز توجه کنیم.

فرماندار هم چنین در این جلسه از مدیران دستگاه های خدمات­رسان خواست با حضور در مدارس نحوه مصرف انرژی را از نزدیک نظارت و رصد و آموزش های لازم را در خصوص مدیریت مصرف بهینه انرژی به آنها یاد دهند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۲

۰۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29998

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک