گنبدکاووس 9 1 300x184 - روزهای سیاه والیبال بردوش هواداران گنبدی سنگینی می‌کندترکمن نیوز: در طول گذشت سه سال از تیمداری شهرداری گنبد و با علم بر عملکرد هزینه و نتیجه،باور باید بکنیم سالاری از نوع گنبدیها در والیبال را به سطل زباله انداختیم.
تیمداری که بدون کوچکترین برنامه و مدیریت از جیب شهروند گنبدی هزینه شده و کمترین خروجی را داشته است و هر سال ذلیل تر از سال های قبل تنها برای نفس کشیدن زنده میماند.

گلن آوجاها در والیبال باید برای برون رفت از وضعیت اسفناک فعلی برنامه داشته باشد.

دوستان در شهرداری، شورای شهر و دیگر مسئولان به یاد داشته باشند صاحب این قلم به دنبال تنش و دیگر کلماتی که برخی از مافیای والیبال بر روی منتقدان میگذارند نیستیم.

ما دنبال احقاق حق و آماده شدن بستر عدالت بر والیبال شهرمان هستیم عدالتی که تقریبا محو شده و روزهای سیاه والیبال هر روز بر شانه های هواداران سنگینی میکند.

اما مردان نادر همچون طاهر قره داشلی که سه سال پیاپی در انتخابی یا انتصابی مربیگری شورای شهر به عنوان نفر دوم انتخاب می شود به کدام کج سلیقگی امسال نیز او را در صف بعدی قرار می دهند.

درک و شعور درست اندیشی را همانند برخی از آدم ها که در والیبال چرخ پنجم گاری نیستند و برای گرفتن پست و مقام به انشاء نویسی روی آورده اند جایگزین کنیم.

والیبال گنبد هر روز نحیف ترو پژمرده تر از سال قبل میشود بیاییم با قلبمان صادق باشیم که دنیایی دیگری نیز وجود دارد تا به عملکرد مان پاسخ بدهیم.

در ایامی که برخی از اعضاء شورا حرف از بودجه یک و نیم میلیاردی میزدند با انتخاب عظیم جزیده به یکباره سقف بودجه افزایش پیدا میکند.

طاهر قره داشلی دارای رزومه درخشان از جمله: مدرک مربیگری از نوع کاتا گوری۲ و مدرک بین المللی، مدرس فدراسیون والیبال، احاطه کامل بر علم روز و تمرینات و فیزیولوژی، قهرمانی با تیم جواهری در رقابت های دسته یک کشور می باشد.

داشلی والیبال گنبدکاووس 169x300 - روزهای سیاه والیبال بردوش هواداران گنبدی سنگینی می‌کند

اما فارغ از این رزومه آنچه که پاشنه آشیل پایتخت والیبال در سالهای اخیر شده و طاهر با آمدن خود میخواست بخش خصوصی را وارد گود بکند اسپانسر دو میلیاردی برای والیبال گنبد بود.

آیتم بعدی آقای قره داشلی کار با آیندگان و جوانانی بود که به واسطه عدم باور مربیان و مافیای والیبالی در بیرون زمین و در کوچه و برزن ها استعداد این بازیکنان در حال سوختن است.

شورای شهر با اعتماد به طاهر قره داشلی و حمایت از بخش خصوصی می توانست جلوی مخارج کمر شکن تیمداری را تا حدودی به حداقل برساند ولی با گذر از این تفکر در حقیقت دوباره باید از جیب شهروندان هزینه کند.

✍️ شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۲

۱۹ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76953

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک