نهایی 13 300x197 - رقابت های رده‌بندی مسابقات بین المللی گؤرش در گنبدکاووس برگزار شد/افغانستان قهرمان مسابقاتترکمن نیوز: روز دوم مسابقات بین المللی کشتی گؤرش در سالن المپیک شهرستان گنبدکاووس با حضور جمع کثیری از علاقمندان این ورزش بومی تورکمنصحرا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مسابقه اول بین دولت مراد مراد زاده از ایران الف و میکائیل دازی از ایران الف در وزن ۷۴ کیلوگرم به رقابت پرداختند که دولت مراد مراد زاده برنده این مسابقه شد.

مسابقه دوم بین محمد نبی زاده از ایران ب و نصیر احمد اکرمی از افغانستان در وزن ۷۴ کیلوگرم به رقابت پرداختند که نصیر احمد اکرمی برنده این مسابقه شد.

مسابقه سوم بین عبدالرزاق کوهی از ایران الف و صفی اله محمدی از افغانستان در وزن ۸۲ کیلوگرم به رقابت پرداختند که صفی اله محمدی برنده این مسابقه شد.

مسابقه چهارم بین یعقوب جلایر از ایران الف و جاوید محمدی از افغانستان الف در وزن ۹۰ کیلوگرم به رقابت پرداختند که جاوید محمدی برنده این مسابقه شد.

مسابقه پنجم بین رامین گری از ایران تیم گلستان و موسی آزمون از ایران ب در وزن ۹۰ کیلوگرم به رقابت پرداختند که رامین گری برنده این مسابقه شد.

مسابقه ششم بین داوود عوض زاده از ایران ب و یعقوب کر از ایران تیم گلستان در وزن ۱۰۰ کیلوگرم به رقابت پرداختند که جاوید محمدی برنده این مسابقه شد.

مسابقه هفتم بین رئوف قزل از ایران تیم گلستان و سلیم کم از ایران الف در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به رقابت پرداختند که جاوید محمدی برنده این مسابقه شد.

تیم افغانستان با کسب ۴۳ امتیاز در مجموع تیمی توانست در این مسابقات بالاتر از ایران، ترکمنستان و آذربایجان بر روی سکوی قهرمانی قرار گیرد.

نظارت این مسابقات را غلامرضا جعفری رییس و محمدرسول کلهر بر عهده داشت.

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۷

۲۷ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

68063

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک