گنبدکاووس 3 300x169 - رفت و آمد خودروها در گنبدکاووس با ۳۰ دوربین ترافیکی کنترل می‌شودترکمن نیوز:  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: رفت و آمد خودروها در این شهر با هدف اجرای کامل طرح محدودیت کرونایی و جریمه ماشین‎های متخلف با ۳۰ دوربین ترافیکی کنترل می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در بازدید از مرکز کنترل ترافیک ستاد انتظامی این شهرستان اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، خودروهای پلاک غیربومی در صورت ورود به این شهرستان جریمه خواهند شد.
وی افزود: با همراهی مردم در عمل به مصوبات ستاد مقابله با کرونا، گنبد از وضعیت قرمز شیوع کرونا خارج و وارد شرایط نارنجی شد که امیدواریم با ادامه این همراهی، شاهد مهار کامل این بیماری باشیم.
کریمی ادامه داد: پلیس راهور بدون چشم پوشی و متناسب با دستورالعمل‌ ابلاغی همه خودروهای غیربومی را با هدف قطع زنجیره شیوع کرونا در بدو ورود به گنبدکاووس جریمه خواهد کرد.
طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، جریمه ورود و خروج خودروها در شهرهای با وضعیت قرمز ۱۰ میلیون ریال و وضعیت نارنجی پنج میلیون ریال است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۲

۰۲ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

85991

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک