رشته روزنامه‌نگاری در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شودتورکمن نیوز:  رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو با اشاره به درخواست‌های مکرر راه‌اندازی رشته‌ خبرنگاری و روزنامه‌نگاری در این شهرستان، گفت: در تلاش هستیم این دو رشته را از بهمن ماه سال آتی در این مرکز راه‌اندازی کنیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمدرضا باقرنیا امروز در گفت و گو با فارس با اشاره به افتخارات کسب شده توسط مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو اظهار کرد: این مرکز در ارزیابی پژوهشی سال ۱۳۹۷ در استان رتبه نخست را کسب کرده و دفترکارآفرینی ما نیز در حوزه ترویج فرهنگ کارآفرینی در سال ۱۳۹۶ رتبه نخست را تصاحب کرده است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو با بیان اینکه مراکز علمی کاربردی دولتی در کل کشور و استان گلستان در حال بسته شدن هستند، افزود: از بین  یک هزار و ۱۰۰ مرکز آموزش علمی کاربردی کشوری ۵۱۲  مرکز خصوصی و در سطح استان گلستان نیز از بین ۱۹ مرکز، تنها ۱۲ مرکز خصوصی فعال باقی خواهند ماند.

محمدرضا باقرنیا با اشاره به جشنواره مد و لباس که در تاریخ ۱۴و ۱۵ مرداد ماه برگزار شد، تصریح کرد: این جشنواره شامل طراحی لباس از ایده تا اجرا و همچنین با الهام از آثار باستانی منطقه به ویژه برج قابوس بود که اختتامیه آن سوم شهریور ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو خبر داد و گفت: تاکنون کارگاه‌هایی با حدود ۳۵۰ شرکت کننده در این مرکز برگزارشده که اساتید آن از شهرهای «تهران» و «مشهد» دعوت شده بودند.

* بازارچه هفتگی در مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو در یکشنبه‌ها دایر می‌شود

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو با بیان به اینکه در طی سال چندین نمایشگاه با عناوین مختلف در این مرکز برگزار شده است، ادامه داد: با توجه به پیشرفت و به‌روز شدن دنیا سایتی به نام «دارنیا» برای فروش صنایع دستی راه‌اندازی شد که در دو کشور «آلمان» و «ایتالیا» نیز نمایشگاه برگزار کرده است.

محمدرضا باقرنیا با اشاره به اینکه بازارچه هفتگی در مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس دو در یکشنبه‌ها دایر می‌شود، ادامه داد: این بازارچه تا مهرماه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۲۱:۳۰ دایر خواهد بود و همچنین تنها مختص دانشجویان نبوده و برای عموم آزاد است و افراد صنایع دستی خود را در این بازارچه به فروش می‌رسانند.

وی با تاکید بر اینکه در طی ماه‌های اخیر درخواست‌های مکرری برای راه‌اندازی رشته‌های خبرنگاری، روزنامه‌نگاری و مدیریت رسانه و ارتباطات در این مرکز به ما رسیده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم با توجه به حجم استقبال و درخواست‌ها رشته‌های روزنامه‌نگاری و خبرنگاری را در ترم تحصیلی بهمن ماه سال جاری در مرکز آموزش علمی کاربردی  گنبدکاووس دو دایر کنیم.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۳

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59689

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک