استاندار گلستان:

حق شناس روز خبرنگار گرگان 2 300x185 - رسانه‌ها حلقه واسط میان حاکمیت و دولت هستند/دستگاه‌های اجرایی حق شکایت از خبرنگاران ندارندتورکمن نیوز: استاندار گلستان نقش رسانه‌ها را حلقه واسط بین حاکمیت و ملت عنوان کرد و گفت: مطالبه‌های مردم و دغدغه‌های حاکمیت در همه جوامع از راه احزاب، سندیکاها، اصناف و خبرنگاران انتقال داده می‌شود اما در جوامع ما کار احزاب و سندیکاها نیز برعهده خبرنگاران قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی حق‌شناس در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار اظهارداشت: یکی از تدابیر دولت امید حضور وزیران و مسئولان در استان ها و شهرستان های مختلف است.

وی گفت: به همت اهالی رسانه استان گلستان کسی در کشور نیست که نام آق‌قلا، گمیشان، گنبدکاووس و غیره را نشنیده باشند. اگر امروز همه نام شهرها و روستاهای سیل‌زده استان را می‌شناسند به علت نقش رسانه‌ها است.

حق شناس با بیان اینکه شورای حل اختلاف رسانه در استان شکل خواهدگرفت، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی حق ندارند از خبرنگار یا رسانه‌ای شکایتی را به سمت دادگاه ببرند.

استاندار گلستان بر تلاش بیشتر رسانه ها برای تولید محتوا تاکید کرد و گفت: اختصاصی بودن مطالب نشریات علاوه بر تنوع در بیان مطالب و کاستی ها می تواند آینده روشنی را برای رسانه های استان رقم بزند.

حق شناس روز خبرنگار گرگان 1 300x185 - رسانه‌ها حلقه واسط میان حاکمیت و دولت هستند/دستگاه‌های اجرایی حق شکایت از خبرنگاران ندارند

حق شناس تصریح کرد: خبرنگاران جایگاه تصمیم سازی داشته و مطمئناً اخبار آن ها توسط مسئولان پیگیری و در راستای تصمیم گیری استفاده می شود.

وی ادامه داد: سرانه مطالعه در کشور پایین تر از بسیاری از کشورهای صنعتی بوده و اصحاب رسانه و فضاهای تولیدی آن ها می تواند به جبران این مشکل کمک کند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۹

۱۷ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59283

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک