با حضور فرماندار:

اخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- رزمایش جهادی طرح شهید شوشتری با حضور الیاس هیوه چی فرماندار، حجت الاسلام منصوری امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان در مسجد رسول ا.. محله استقلال بندرترکمن آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن، الیاس هیوه چی اظهار داشت: بر اساس بررسی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و بازدیدهای میدانی صورت گرفته در چندین نوبت از محله استقلال و شهرک ولی عصر به عنوان یکی از نقاط آسیب پذیر، امروز عملیات اجرایی طرح شهید شوشتری در این منطقه آغاز شد.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح، برخورداری این محله از سطح خدمات مشابه سایر نقاط شهر می باشد لذا مدیران دستگاههای اجرایی برنامه های خود را تعریف کردند و کمر همت بستند و انتظار داریم ساکنین، بزرگان، علما، معتمدین و متنفذین همگی کمک کنند دست به دست هم دهیم تا معضلات و مشکلات این محله را حل کنیم.
فرماندار گفت: به حرمت پیامبر اکرم (ص)، عملیات طرح شهید شوشتری امروز با رمز “یا محمد یا رسول ا.. ” آغاز شد تا یک حرکت جهادی به مثابه سالهای اولیه انقلاب رقم بزنیم.
گفتنی است امروز بر اساس این طرح جهادی،کلیه دستگاه های اجرایی فعالیت های امدادی، بهداشتی و درمانی، فرهنگی و خدماتی خود از جمله نمایش خیابانی، توزیع بسته های فرهنگی و لوازم التحریر، ویزیت رایگان، عملیات تسطیح و پاکسازی محل و .. را اجرا کردند.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۱

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35149

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک