استانداری گلستان 300x190 - رذالت افسادطلبانیادداشت‌-تورکمن‌نیوز: چندی است که دعوای قدرت و مانور مهره‌چینی جماعت مدعی دروغین اصلاح طلبی به بهانه انتصاب استاندار بومی بالا گرفته و هر چقدر هم که به یاوه‌های این عده اندک و انگشت شمار فرصت طلب و سودجو پاسخ داده می‌شود باز ساز ناکوک خودشان را می‌نوازند.

اوج رذالت این جماعت آنجاست که نماینده محترم ولی فقیه در استان را بالاترین تصمیم گیرنده برای انتصاب استاندار می‌دانند و جایگاه ایشان را به بازی و سخره گرفته اند.

البته انتظار می‌رود که آیت الله نورمفیدی یک بار برای همیشه به آنان بفهماند که شان جایگاه نماینده ولی فقیه اجل از دخالت در انتصابات دولتی است و ایشان گوش بفرمان هیچ جریان یا گروه و دسته ای نیستند و فقط مجری منویات مقام معظم رهبری هستند و بس.

از سوی دیگر ، دیاثت این جماعت اندک آنجا نمایان میشود که گنجشگ را رنگ میکنند و به جای قناری به مردم میفروشند یعنی استاندار معزول و بی کفایت سابق خراسان شمالی که موجب نارضایتی مردم آن استان بوده ( محمد رضا صالحی ) را به عنوان فردی کاردان جا میزنند و توقع دارند با فشار و تهدید و تزویر ، مهره خودشان را در جایگاه استانداری گلستان بنشانند.

به این گروه بی هویت و معلوم الحال عرض می‌کنیم که این دام را در جای دیگری نهید که عرصه سیمرغ جولانگاه مگسان نیست.

بزودی فساد این عده اندک را افشا خواهیم کرد و طومارشان را خواهیم پیچید.

جمعی از فعالین سیاسی و اقتصادی گلستان

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۵

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک