راه سنگلاخی پیش روی والیبال گنبدکاووستورکمن نیوز:  وفور نعمت استعداد در والیبال ترکمن صحرا را هیچ کارشناسی نمی تواند کتمان کند.

در طی سالیان گذشته خیلی از بازیکنان که در عصر بازیگری خود ستاره بی بدیل کشورمان بوده اند، بازنشسته شده و پیگیر احوال زندگی شخصی خود بوده اند. اما با گذشت قدمت طولانی والیبال در گنبد، کار اساسی و فرهنگ سازی بر روی سکوها انجام نشده است.

آنچه که در بازی دیروز گنبد و نماینده یزد شاهد بی حرمتی و توهین تعداد اندکی از سوی تماشاگرنما در پشت نیمکت گنبد بودیم، اسفبار است.

شاید انتظار چند تماشاگر این بوده که گنبد هفتم جدول، شهداب یزد یازدهمی را خمیر کند.

ولی در کدام قانون نانوشته والیبال و حتی مسابقات ورزشی نوشته شده که تیم بالاتر قطع به یقین تیم پائینتر خود را با اختلاف شکست بدهد.

اما این حرکات برخی تماشاگران که مترصد نزول تیم هستند، تازگی ندارد.

در حال حاضر بزرگ مرد والیبالمان بای محمد دوجی ترجیح می دهد در خانه بماند تا مسابقات را از تلویزیون تماشا بکند. فشارهای روحی والیبال و انتظارات رویاپردازانه سکو باعث فراری شدن سرمایه های ما از میادین ورزشی می شود.

سال قبل در زمان مربیگری احد ارمشی که نتایج فوق العاده ای را در نیم فصل اول کسب کرده بود، از خارج استان همگام با فضای مجازی افرادی آمدند و شروع به سمپاشی کردند. البته تنی چند از افراد داخل نیز ندانسته وارد گود تخریبگری شدند.

باشگاه شهرداری گنبد نیز به سبب نبود پشتوانه مدیریتی در داخل شورا نتوانست از سر مربی سال قبل حمایت کند و تیم والیبال روی ریل فرو پاشی سوق داده شد.

اما امسال نیز همین سیاست های نخ نما شده قرار است انجام بشود.؟

در این راه مدیریت شهرداری امروز یا فردا طرفه العینی، جلسه با شورا و بازیکنان و کادر فنی، افراد فعال در فضای مجازی و لیدرها داشته باشد تا تیم ریکاوری روحی خوبی قبل از بازی پنج شنبه در مقابل نماینده اصفهان شاهد باشد.

از تماشاگران کاربلد والیبال می خواهیم حساب خود را از برخی روسیاهان جدا بکنند تا بازیکن در معرض آسیب روحی قرار نگیرد.

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۹

۲۱ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69459

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک