راه اندازی استودیو مجازی «لحظه های وصال» اهل سنت در گلستانترکمن نیوز:  سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور از راه اندازی استودیو مجازی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با عنوان «لحظه های وصال» در گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ یاسر مقسم یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در جلسه هم اندیشی چهره های علمی، فرهنگی و رسانه ای اهل سنت استان گلستان گفت: مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به منظور تولید مباحث فرهنگی در بستر فضای مجازی، استودیو مجازی را با عنوان «لحظه های وصال» راه اندازی می کند.

وی افزود: این استودیو مجازی با حضور و استفاده از ظرفیت علما و روحانیون، شخصیت های دینی، فرهنگی و مذهبی اهل سنت استان گلستان از پانزدهم ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز می کند.

مقسم، عوامل جلب رضایت الهی، فرصت های معنوی زندگی و راهکار استفاده از فرصت ها، غفلت و راه های مقابله با آن، جایگاه نشاط و شادابی در دین مبین اسلام، تربیت قرآنی و دینی فرزندان، شاخصه خانواده موفق از دیدگاه قرآن، دوست خوب و ثمرات آن، اهمیت و جایگاه معنوی قدس شریف از دیدگاه مسلمین، اهمیت و آثار اخلاص، اهمیت تلاوت و تدبر قرآن، راه های استفاده از فضای معنوی ماه رمضان، عید در آیات و روایات و سنت، اخلاص و نماز خواندن جوانان را از دیگر عناوین برنامه های استودیو مجازی «لحظه های وصال» برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه از ظرفیت روحانیون، قاریان و حافظان اهل سنت، چهره های فرهنگی و قرآنی استان، بانوان اهل سنت استان استفاده خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور اظهارداشت: تولیدات این برنامه مجازی به صورت کلیپ های دو تا سه دقیقه ای و دو زبان فارسی و ترکمنی تهیه و تولید خواهد شد.

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع»:shabestan

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۸

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74390

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک