اهن گلستان - راه آهن استان گلستان بعد از سفر رئیس جمهور بلاتکلیف مانده استترکمن نیوز:  نماینده مردم علی آباد کتول گفت: بعد از سفر رئیس جمهور در سال ۹۲ به استان گلستان هیچ اقدامی برای راه آهن استان گلستان نشده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ از خانه ملت،رحمت الله نوروزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۲ مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، گفت: با وجود هزینه تمام شده بذر، کود، سم و نیروی انسانی گوجه فرنگی بر روی دست کشاورزان استان گلستان باقی مانده و به تخصیص اعتبار نیاز دارد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر نیرو، ادامه داد: در سال ۹۸ به ۳۱ استان ۳۳ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد اما علیرغم مشکلات استان گلستان در زمینه تامین برق و کمبود آب به این استان یک ریال نیز اختصاص داده نشد.

وی در تذکر به وزیر کشور، گفت: باید مرز سیاسی استان سمنان با استان گلستان و استان گلستان با استان مازندران مشخص شود.

این نماینده مردم در مجلس در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: مرز منابع طبیعی حوزه سمنان و علی آباد کتول هرچه سریع تر باید تعیین تکلیف شود.

نوروزی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، خاطرنشان کرد: از سال ۹۲ که رئیس جمهور به استان گلستان سفر کرد هیچ اقدامی برای راه آهن این استان نشده و استان های دیگر اعتبارات مناسبی دریافت کرده اند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان شروع ویروس کرونا به استان گلستان ۲۵ میلیارد تومان اختصاص داده شد اما به استان های دیگر بودجه بیشتری تخصیص دادند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۰

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80208

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک