راه‌های آسیب دیده گلستان مرمت شده‌اندتورکمن نیوز استاندار گلستان با بیان اینکه تاکنون از ۹۷ نقطه آسیب دیده جاده ای استان از سیل ۹۵ نقطه مرمت شده است, اظهار کرد:تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان برای مرمت ابنیه راه های استان از محل اعتبارات اداره کل راهداری و مواد ۱۰ و ۱۲ قانون مدیریت بحران پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس شامگاه سه شنبه ۸ بهمن در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر تصریح کرد : دو نقطه باقیمانده یک پل و یک کانال است که با همکاری آب منطقه ای و اداره کل راهداری پیگیر ترمیم آن هستیم.

وی در خصوص پرداخت خسارت به کشاورزان گفت: پرداخت خسارت برای ۷۳ هزار هکتار قطعی شد و ۵۰ درصد خسارت ها پرداخت شده است.
استاندار گلستان یادآور شد: ۵۰ درصد نخست به دلیل اختلافات سطح اراضی آسیب دیده بین جهاد کشاورزی و پژوهشگاه فضایی طولانی شد اما در مورد ۵۰ درصد دوم به محض ابلاغ به کشاورزان پرداخت خواهد شد.
حق شناس خاطر نشان کرد: تاکنون هزار میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به سیلزدگان پرداخت شده است که از این مقدار، ۳۰۰ میلیارد تومان کمک های بلاعوض و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره می باشد.
وی ادامه داد: اعتبار لازم جهت پرداخت ۲۴۸ میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان وجود دارد و تاکنون ۱۶۳ میلیارد تومان اعطا شده است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۸

۰۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68722

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک