اخبار والیبال -ترکمن نیوز: مدیر دبیرستان ملانفس (دوره اول) از راهیابی تیم والیبال این دبیرستان به مسابقات آموزشگاه های کشوری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  بهروز گلچشمه در گفت وگو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: تیم دبیرستان ملانفس بعنوان نماینده استان گلستان در مسابقات والیبال آموزشگاه های کشور سال ۹۸ شرکت می نماید.

وی افزود: تیم دبیرستان ملانفس با اقتدار تمام بازی های مرحله حذفی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و به فینال راه یافت. در بازی نهایی با یک نمایش خوب مقابل تیم دبیرستان شاهد به برتری دست یافت و قهرمان مسابقات والیبال دانش‌آموزی شهرستان شد.

گلچشمه ادامه داد: با این قهرمانی به عنوان تیم اول، راهی مسابقات استانی دانش‌آموزان شد.
وی گفت: در این دوره از مسابقات تیمهای دبیرستان شاهد و رسول اکرم (ص) نیز به ترتیب به مقامهای دوم و سوم دست یافتند.

گلچشمه افزود: این تیم در سال گذشته نیز نایب قهرمان مرحله شهرستانی مسابقات و قهرمان کشوری در سال ۱۳۹۵ که در شهرستان اراک برگزار شد گردید.

وی در گلایه از مسنولین گفت: با وجود اینکه در این دبیرستان استعداد والیبال وجود دارد ولی مدرسه تخصصی والیبال به این مدرسه تخصیص نیافته است و به مدارس دیگر واگذار می گردد.

مدیر دبیرستان ملانفس افزود: علیرغم امکانات ورزشی بسیار کم و ناچیز این مدرسه توانسته عناوین خوب و عالی در سطح شهرستانی، استانی و کشوری کسب نماید.

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: مربی گری این تیم ۱۲ نفره را حامد توکلی، سرپرستی تیم را دکتر جمال بایرام ایگدر، حامی مالی تیم را مهندس فرشباف (مدیریت محترم بیمارستان بسکی) و دکتر بهروز ایری حامی و فیزیوتراپی تیم را بر عهده دارند.

گزارش از:یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۳

۲۲ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

48860

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک