راهکارهای نمایندگان مجلس یازدهمترکمن نیوز:  انتخابات مجلس یازدهم طوری برگزار شد که هیچکس مزاحم آنها برای حل مشکل کشور نباشد. اگر هم باشد در اقلیت محض باشند که کاری از دستشان برنیاید. خب این آرزوی دیرینه آنها محقق شد و اکنون بر خرمراد سوار هستند تا آن بزرگواران را به مقصد خود(حل مشکل مردم) برساند. حالا به طرحهای گوناگون و مشعشع آنها بنگرید که در ذهن این برادران چه می گذرد تا مشکل مردم حل شود.

طرح دو فوریتی برای تغییرنام فرودگاه مهرآباد بنام قاسم سلیمانی، ازدواج اجباری جوانانی که از ازدواج سرباز می زنند، طرحی برای شنود نمایندگان مجلس، قراعت قرآن صبحها برای نمایندگان مجلس، تاکید بر عدم مذاکره با امریکا، آرزو برای پیروزی ترامپ چون تحریمها باعث شکوفایی و خودکفایی اقتصاد کشور می شود.

اینها طرحهایی هستند که کمتر از یک ماه از ذهن این برادران به بیرون تراوش کرده است. اما طی ماههای آینده چه طرحهایی محیر العقولی ارائه می کنند هنوز مشخص نیست. فعلاً همینها را در حساب داشته باشیم. به این ترتیب مشکلات مان روز به روز کمتر نشود تقصیر آنها نیست که تقصیر خودمان است. آیا کسی می تواند بگوید اصولگرایان در فکر حل مشکل معیشت مردم نیستند؟!

✍️

امان محمد خوجملی
هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۱

۲۹ خرداد ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک