4 73 300x206 - راهپیمایی پرشور مردم گنبدکاووس با گذشت 41 سالترکمن نیوز: مردم شهرستان گنبدکاووس امروز با وجود باران و سرمای شدید به میزبانی جشن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب رفتند که حضور پررنگ شیعه و سنی در کنار یکدیگر جلوه ویژه‌ای از همبستگی ملی را به نمایش گذاشته بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  راهپیمایی چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن سال ۹۸ ، پیش از آغاز رسمی مراسم در ساعت ۹ صبح روز سه شنبه، در بیش از هزار شهر و ۱۰ هزار روستا در سراسر کشور آغاز شد.

مردم شیعه و سنی شهرستان گنبدکاووس در حالی که پیشاپیش آنان روحانیون و ائمه جمعه شیعه و سنی دوشادوش هم حرکت می‌کردند، با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

رنگارنگی لباس شرکت کنندگان این شهرستان نشان از آن داشته که همه اقوام ساکن این شهرستان همدل و متحد و دست در دست یکدیگر در روز ۲۲ بهمن ماه در دفاع از آرمان های امام راحل به خیابان آمده اند.

3 94 300x206 - راهپیمایی پرشور مردم گنبدکاووس با گذشت 41 سال

گذشته از شعارها و پلاکارد هایی که به صورت سنتی در اعلام انزجار از استکبار جهانی و حمیات از امام امت، شهیدان و رهبری در دست مردم بود، آنچه بیش از همه به چشم می آمد، همراهی سالخوردگان و نسل جوان انقلاب در کنار هم برای جشن پیروزی انقلاب بود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان گنبدکاووس از مقابل مسجد قائمیه شروع و تا مصلی امام جعفر صادق ادامه یافت.

برای دیدن گزارش تصویری راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ اینجا کلیک کنید.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۳

۲۲ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69533

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک