تورکمن نیوز گروه‌های مختلف مردم گنبدکاووس درحمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات آشوبگران در برخی شهرهای ایران اسلامی، راهپیمایی برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  گروه‌های مختلف مردم شیعه و سنی گنبدکاووس با در دست داشتن پلاکارد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و غیره و با سردادن شعارهایی علیه فتنه‌گران، آشوبگران حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

امام جمعه گنبدکاووس در این راهپیمایی گفت: اقدام مردم بابصیرت ایران اسلامی به خاطر جداکردن صف خود از آشوبگران و فتنه‌گران در حوادث اخیر مشت محکمی بر دهان معاندان و ضد انقلاب داخلی و حامیان خارجی آنها یعنی آمریکا و اسرائیل و ناامیدی آنها بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی افزود: راهپیمایی با صلابت امروز مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس که از کوچک و بزرگ و زن و مرد، علما و روحانیون، فرهنگیان، بازاریان، کارگران، دانش‌آموزان، دانشگاهیان و ورزشکاران در آن حضور داشتند، روز عزتمندی را برای ایران اسلامی رقم زدند که باید به داشتن چنین مردمی افتخار کرد.

وی از حضور بابصیرت و هوشیارانه آحاد مختلف مردم ایران اسلامی و این شهرستان در راهپیمایی‌های خودجوش باهدف حمایت از اقتدار و امنیت کشور قدردانی کرد و آن را مایه عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی دانست.

لازم به ذکر است: این راهپیمایی از مقابل مسجد قائمیه آغاز و تا مصلی امام جعفر صادق (ع) ادامه داشت.

 

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۵۷

۰۲ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

64867

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک