Hadese 2F 300x200 - راننده فراری تصادف منجر به مرگ در کمتر از دو ساعت دستگیر شداجتماعی-ترکمن‌نیوز- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری یک راننده خودرو سواری که پس از تصادف منجر به مرگ، اقدام به فرار کرده بود در کمتر از دوساعت پس از وقوع جرم در آزادشهر خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدرضا اصلانی اظهار کرد: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱تیم گشت زنی نیروی انتظامی با مشکوک شدن به یک سواری پژو ۲۰۶ که راننده آن در حال تعویض شیشه خودرو بود، اقدام به استعلام وضعیت خودرو کردند.
وی افزود: با اعلام گزارش تصادف یک خودرو با همین مشخصات با یک خانم در شهر دلند که حدود ساعت ۲۰ رخ داده و راننده متواری شده بود، سواری ۲۰۶ توقیف و راننده آن دستگیر و به مقر فرماندهی نیروی انتظامی انتقال داده شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر خاطرنشان کرد: در این تصادف خانم دلندی به دلیل شدت جراحات وارده جان باخت.
سرهنگ اصلانی گفت: صافکاران و تعمیرکاران در این ایام موظف هستند طبق قانون این قبیل موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند.
شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان و در مسیر جاده شمال به مشهد واقع است و دلند از شهرهای تابعه شهرستان رامیان در هفت کیلومتری غرب شهر آزادشهر قرار دارد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۳۸

۰۲ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14299

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک