نور قلی پور نماینده غرب گلستان 1 300x210 - رامین نورقلی پور به دلیل عدم تاثیرگذاری مجلس در بهبود شرایط اقتصادی کشور از ثبتنام در انتخابات 98 انصراف دادتورکمن نیوز: نماینده مردم شهرستان های چهارگانه غرب استان گلستان به دلیل عدم تاثیرگذاری مثبت مجلس حاضر در بهبود شرایط اقتصادی کشور از ثبتنام در انتخابات ۹۸ انصراف داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  رامین نور قلی پور نماینده شهرستان های بندرترکمن، کوموش دپه، کردکوی و بندرگز در نامه ای سرگشاده به مردم استان گلستان اعلام کرد؛ به دلایل مختلف که مهمترین آنها عدم تاثیرگذاری مثبت مجلس در بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم است در انتخابات پیش رو (دوم اسفندماه ۹۸) داوطلب نخواهد شد.

متن پیام رامین نورقلی پور:

مردم عزیز و بزرگ ايران، استان گلستان و حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

در مدت بیش از سه سالی که افتخار نمایندگی شما را در مجلس شورای اسلامی داشته‌ام، همواره سپاسگزار و مديون اعتماد مردم شريف حوزه غرب گلستان در انتخابات دوره دهم مجلس بوده و در حد مقدورات با همراهی صمیمانه مشاورین، مسئولين دفاتر مجلس و شهرستانها و جمع کثیری از گروه‌ها و فعالین اجتماعی و دلسوزان منافع و پیگیری کنندگان مسائل و مشکلات مردمی که جای تشکر و قدردانی بسیار دارد، حداکثر تلاش خود را معطوف رفع مشکلات و پیگیری مطالبات و توسعه زیرساختها نموده و از هیچ کوششی در راستای احقاق حقوق موکلان گرانقدر خود فارغ از گرایشهای سیاسی و حزبی و فکری ایشان چه در حوزه انتخابيه و استان و چه در بعد ملى دریغ نکرده ام.

🔸حال که به موسم انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم، علیرغم جایگاه نمايندگى مجلس و درخواست بسيارى از فعالين و گروههاى سياسى و اجتماعى ملى و منطقه اى از بنده و اينكه بار ديگر نيز لطف و اعتماد مردم عزيز حوزه انتخابيه را شامل حال خود مى بينم، نتوانسته‌ام خود را جهت ثبت نام در انتخابات مجلس يازدهم اقناع نمايم.

🔹مهمترين دليل تصميم بنده، عدم تأثيرگذارى مثبت مجلس حاضر در شرايط اقتصادى كشور و در مقابل كاهش هرچه بيشتر توان اقتصادى و سخت تر شدن شرايط زندگى شما حداقل در طول چهار سال اخير مى باشد. بنده در برابر انتظارات به حق شما از مجلس در جهت بهبود معيشت و شرايط زندگى خود كه از خواسته هاى اوليه هر ملتى از مسئولين خود به شمار مى رود، پاسخى در خور شأن شما مردم بزرگ ايران ندارم و به سهم خود صميمانه به دليل شرايط ايجاد شده عذرخواهى مي‌نمايم. متأسفانه افزايش ناگهانى و سه برابرى قيمت بنزين در اواخر آبان‌ماه گذشته نيز مشكلى بر مشكلاتتان افزود و سفره‌هاى شما را كوچكتر از پيش و ما را شرمنده‌تر از گذشته نمود كه اين موضوع نيز بنده را در اتخاذ تصميم خود مصمم تر كرد.

🔸در اینجا لازم می‌دانم تا مجدداً ضمن ابراز مراتب تشکر و قدردانی بی‌شائبه خود نسبت به مردم نجیب و نیک حوزه انتخابیه غرب استان گلستان (کردکوی، بندرترکمن، بندرگز، گمیش‌تپه، سیمین شهر و نوکنده و روستاهای تابعه) در اعتماد به بنده، از تمامی افراد حقیقی و حقوقی و نیز دولت محترم و نمایندگان عالى ایشان در استان و شهرستان‌ها شامل استانداران و معاونین ایشان، مدیران کل ستادی و اجرائی، فرمانداران، مدیران شهرستانى، شهرداران، بخشداران و اعضای محترم شوراهای شهر و روستا و دهیاران عزیز و از سوى ديگر اصحاب بزرگ رسانه که به نحوی از انحاء اینجانب را در مسیر پرچالش نمايندگى مجلس صمیمانه یاری و همراهی کرده‌اند سپاسگزاری نمايم.

🔹در پايان تأكيد مى‌نمايم كه در انتخابات يازدهم مجلس، ضمن احترام به تمامى كانديداهاى گرامى، از هيچ يک از ايشان حمايت نكرده و نخواهم نمود.

رامين نورقلى پور

نماينده مردم كردكوى، تركمن، بندرگز و گميشان در مجلس دهم

هفدهم آذرماه ۱۳۹۸

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۷

۱۷ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65556

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک