رئیس فرهنگ و ارشاد رازوجرگلان:

رازوجرگلان بعنوان شهرستان پایلوت هفته وحدت انتخاب شوداخبار راز و جرگلان– ترکمن نیوز- رئیس فرهنگ و ارشاد رازوجرگلان خواستار معرفی شدن این شهرستان بعنوان شهرستان پایلود هفته وحدت در استان شد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت الاسلام رضا منصوریان، با بیان اینکه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مقرر شد رازوجرگلان بعنوان پایلوت هفته وحدت در استان معرفی شود چرا که این شهرستان قومیت های مختلف ترکمن، ترک،تات،کرمانج و فارس را در خود جای داده است.

حجت الاسلام منصوریان اظهارکرد: همچنین بخاطر اینکه این شهرستان دارای بیشترین جمعیت دو مذهب فقهی سنی و شیعه است می طلبد که این شهرستان بعنوان پایلوت هفته وحدت نامگذاری شود و برنامه های بسیاری در این زمینه نیز برگزار شود.

وی همچنین از تعیین یک روز از سال بعنوان روز نامگذاری شهرستان رازوجرگلان خبر داد و گفت: نامگذاری این روز با فراخوان از مردم سه بخش غلامان، راز و جرگلان و با تعیین مردم انجام خواهد شد.

وی افزود: در روز مشخص شده به نام شهرستان با دعوت از مردم و مسئولین توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان برای توسعه بیشتر مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

خبرنگار:رحیمی

منبع: atraknews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۰۳ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40678

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک