رئیس جمهور به گلستان سفر می‌کند گلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان گفت: رئیس جمهور به زودی به استان سفر می‌کند و مدیران فرصت کوتاهی دارند تا اعتبارات بیشتری برای تحقق قول‌های دکترروحانی به مردم استان، جذب کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن‌های ایران، سیدمناف هاشمی امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهارداشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در یک هفته آینده که لایحه بودجه به مجلس خواهد رفت، تلاش کنند تا سهم بیشتری در ردیف‌های ملی پیدا کنند.

وی افزود: تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیران در جذب ردیف‌های ملی برای پروژه‌ها یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها برای ارزیابی مدیران است.

استاندار با بیان اینکه تلاش همه مدیران در بخش‌های مختلف محسوس است، گفت: مدیرانی که برای جذب اعتبارات بیشتر تلاش نکردند، به مردم استان ظلم می‌کنند. بحث مدیریت و کارمندی یک طرف، اما دفاع از حقوق مردم استان موضوع مهم‌تری است.

 

وی تاکید کرد: همه مدیران باید تلاش کنند تا پایه بودجه‌ای استان افزایش پیدا کند. حضور مقامات، وزرا و مسئولان در استان برای این است که ذهن‌شان را روشن شود که در بودجه بیشتر به استان توجه شود.

وی با انتقاد از برخی مدیران که پیگیری چندانی در جذب ردیف‌های ملی نداشتند، اظهارداشت: برخی از مدیران این مسئله را جدی نگرفتند یا اطلاع کافی ندارند و یا برای آنها اهمیتی ندارد. در حوزه‌های کار، فرهنگ و ارشاد و حتی حوادثی هنوز نمی‌دانیم چه کارهایی انجام شده است.

استاندار گلستان از احتمال سفر رئیس جمهور به استان تا پایان سال خبر داد و گفت: رئیس جمهور قول داد که به زودی سفری به استان داشته باشد. دستگاه‌های اجرایی باید از فرصت باقیمانده استفاده کنند و برای تحقق قول‌های رئیس جمهور به مردم استان تلاش بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: در مورد تحقق وعده‌های رئیس جمهور به مردم در ۵ سال گذشته به جز یکی دو مورد مانند زهکشی، اتفاقی نیفتاد. با تلاش‌هایی که انجام دادیم الان چندمورد از این وعده‌ها شرایط خوبی پیدا کرده است اما هنوز برخی موارد وضعیت خوبی ندارند./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۶

۲۹ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42254

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک