بدیعی 300x198 - ذبح احشام در عید قربان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گیردترکمن نیوز: مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس گفت: ذبح احشام در عید قربان باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  دکتر فرهاد بدیعی در نشست هم‌اندیشی با علمای اهل تشیع و تسنن در خصوص اقدامات پیشگیرانه شیوع بیماری کرونا در شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: مردم در عید قربان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا باید خریدهای خود را کنترل شده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام دهند.

بدیعی تصریح کرد: در حال حاضر بخش قابل توجه بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها سهم شهرستان گنبدکاووس می‌باشد و تقریبا ۲۰ درصد این بیماران مربوط به سایر شهرستان‌ها هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس بیان داشت: رفتار مردم باید پایدار باشد و همه افراد جامعه پروتکل‌های بهداشتی رعایت را کنند، در صورتی که فردی در جامعه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند کل جامعه با خطر رو به رو هستند.

وی افزود: در دور اول بیماری کرونا به دلیل محدودیت‌های شدید در جامعه پیک این بیماری مدت کمتری طول کشید اما در دور دوم به دلیل کم شدن محدودیت‌ها مدت طولانی‌تری در پیک قرار می‌گیریم.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۳

۰۲ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79626

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک