دیدار با زندانیانگرگان-ترکمن نیوز-مدیر کل زندانها در یک دیدار چهره به چهره با مددجویان جرائم غیر عمد زندان گرگان، مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران در راستای اجرای برنامه های سازمانی اصلاح و تربیت و برنامه های کاهش آسیب ، با باور به این بن اندیشه که تکریم انسانی و بهاء به شخصیت والای تمامی انسانها از معارف مستتر در کتاب کریم وحی ، قرآن است و با پیروی از این دستور و توصیه موکد ائمه معصوم (ع) که بازکردن گره از کار خلق و هموار کردن موانع زندگی مردم عبادتی است عظیم ، همچنین جهت همسویی با سنت حسنه بزرگان دین دلجویی از مومنان ، با برنامه ریزی بعمل آمده ، دیدار چهره به چهره، علیرضا رضوانی،مدیرکل زندانهای استان به اتفاق آقای حمید وسکویی معاون مدیرکل و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مددجویان جرائم غیرعمد در محل موسسه قرآن و عترت زندان مرکزی گرگان برگزار گردید.

حضور مسئولان عالی اداره کل زندانها فرصت مغتنمی برای مددجویان بود تا بتوانند بی واسطه و رودرو مشکلات خویش را مطرح و به یاری آنان برای رفع آن چاره جویی کنند. در این دیدار صمیمانه جمعی بالغ بر ۹۰ نفر از مددجویان حضور داشتند.

ماحصل این دیدار صمیمانه دستور مدیرکل زندانهای استان مبنی بر فراهم سازی عاجلانه اقدامات موثر برای پیگیری و رفع مشکلات این مددجویان و بازگشت به آغوش گرم خانواده هایشان بود.

خبرگذاری روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان

https://t.me/ITNAnews

لینک عضویت در کانال

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۲

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

16994

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک