دیدار مولانا فاضلی مدیر حوزه علمیه شورک ملکی با علمای حیدرآباد هند+تصویربین الملل-ترکمن نیوز-  نشست علمای اهل سنت ایران و هند، روز یکشنبه در خانه فرهنگ اردو واقع در بخش تاریخی شهر حیدرآباد با حضور مولوی سید ابراهیم فاضل حسینی، نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و جمعی از علما و رهبران طریقت شهر حیدر آباد هند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  در این نشست که دکتر یحیی فاضل حسینی، فرزند مولوی فاضل حسینی و علامه مولانا مقبول پاشا شوتاری، از رهبران اهل سنت شهر حیدرآباد نیز حضور داشتند، این عالم اهل سنت هندی در سخنانی، ضمن ابراز خرسندی از حضور علامه فاضل حسینی در شهر حیدرآباد، از اتحاد بین مسلمانان ایران تجلیل کرد.

همچنین برخی از علما، مشایخ و رهبران سلسله طریقت حیدرآباد، از حضور علامه فاضل حسینی در این شهر تاریخی مسلمانان در جنوب هند استقبال کرده و بر اتحاد بین مسلمانان تأکید کردند.

در این نشست خبرنگاران و روزنامه نگاران از رسانه های مختلف شهر حیدرآباد حضور داشتند و نشست بازتاب گسترده ای در رسانه های حیدرآباد که بزرگترین شهر مسلمان نشین هند و دارای جمعیتی بیش از ۵ میلیون مسلمان است، داشته است./اساس نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۹

۲۱ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41745

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک