Ostandari 2 27T 300x214 - دیدار استاندار گلستان با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتگلستان- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و پیرامون روش های نوین در حوزه ارتباطات گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از استانداری گلستان، سیدمناف هاشمی در این دیدار که سه شنبه ۲۶ تیر انجام شد،ضمن تقدیر از حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: پوشش اینترنت در نقاط کور روستایی و جاده ای قابل تقدیر است و البته باید تقویت شود.
وی یادآور شد : استفاده از پهپادهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند نقش تاثیر گذاری در شناسایی و پیشگیری آتش سوزی در جنگل های استان داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: اشتغال در حوزه ای سی تی و ارتقا پهنای باندها از مهمترین مسایلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
استاندار گلستان تصریح کرد : یقینا با حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه های این حوزه با سرعت بیشتری به سرانجام خواهد رسید.
همچنین در این دیدار دکتر جهرمی با اشاره به ظرفیت ها و موقعیت های استان گلستان ،گفت: تلاش های خوبی در راستای بهبود شرایط این حوزه در حال انجام است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز حمایت های لازم را از گلستان در مسیر توسعه خواهد داشت.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

لینک عضویت کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۳۷

۲۷ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک